İADE VE DEĞİŞİMİADE 


Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler aşağıdaki gibidir;

 

Satın aldığınız her ürünü siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 (on dört) gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin ve ürün hasarlı olmasa dahi iade talebinizi yazılı olarak bize iletebilir ve ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde MBD TEKSTİL ELEK. HİZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. - Mehmet Nesih Özmen Mah. Akçaağaç Sok. No:3 Kavuştu İş Hanı K:2-3 Güngören / İSTANBUL adresine sadece MNG KARGO ile geri göndererek iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş, tekrar satılabilirliği bozulmamış haliyle, sipariş numarası ile geri göndermeniz gerekmektedir. Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları, bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Kullanılmış veya tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün faturası gönderilmemi ise ya da eksikse iade kabul edilmez. İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı 0212 514 38 50 veya 0553 707 76 56 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaştırabilirsiniz. İade işleminiz paketiniz/kargonuz bize ulaştıktan sonra 1-7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Kargo ve Kapıda ödeme bedelleri iade edilmemektedir.


DEĞİŞİM


Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünlerinizi tüm fatura nüshaları ile birlikte
MBD TEKSTİL ELEK. HİZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. - Mehmet Nesih Özmen Mah. Akçaağaç Sok. No:3 Kavuştu İş Hanı K:2-3 Güngören / İSTANBUL adresine sadece MNG KARGO ile yollamanız gerekiyor. Eğer ürün stoklarımızda mevcut ise 4 iş günü içerisinde ürününüzü paketleyip kargoya veriyoruz. Beden veya model değişikliğinde yollanan kargonun ücreti size aittir. Yalnızca tarafımızdan kaynaklanan bir sorunda kargo bedelini biz karşılıyoruz. Yeni ürününüzü kargoya verdiğimizde sizden yeni bir kargo bedeli talep etmiyoruz. Detaylı bilgi için 0212 514 38 50 veya 0553 707 76 56 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.

 

İPTAL

Siparişinizi iptal etmek için üye girişi yaparak Siparişler bölümünden siparişinizi iptal edebilir veya 0212 514 38 50 veya 0553 707 76 56 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.